Aktualności

24 Czerwca, 2016 - 10:42

OPKS informuje, że zgodnie z obowiązującym terminem od dnia 26 czerwca 2016 r. zostaje zaktualizowany rozkład jazdy. Szczegóły nowego rozkładu jazdy znajdziesz tutaj.

 

16 Czerwca, 2016 - 12:20

Miło nam poinformować, że wspierana przez naszą spółkę ODRA Opole awansowała do II ligi piłki nożnej.

Stało się to w skutek wygrania baraży gdzie opolski zespół spotkał się z zespołem z Wolina. Pierwszy mecz na wyjeździe wygrali 2-0, a w rewanżu zremisowali na własnym stadionie z Vinetą Wolin 1-1. Na trybunach zapanowała wielka radość. Hasła „Awans jest nasz” i „2 liga, 2 liga OKS” słychać jeszcze było długo na stadionie i potem w centrum miasta.

Nowy sezon 2016/17 w 2 lidze rozpoczną się 30 lipca.

10 Czerwca, 2016 - 13:22

Autobusy OPKS-u wykonujące przewozy szkolne w wielu gminach naszego województwa służą również dzieciom w dodatkowych zajęciach. Wójt Gminy Strzeleczki Pan Marek Pietruszka na stronie internetowej gminy poinformował, że Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach zmieniła się w salę kinową. Trwają seanse dla szkół podstawowych, podczas których zostaną wyświetlone nowości kinowe. Na zdjęciu widzimy uradowanych uczniów wysiadających z naszego autobusu i zmierzających na seans.

10 Czerwca, 2016 - 00:00

Podobnie jak w ubiegłym roku zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie Zamczysko 2016. Zabawa odbędzie się w dniach 2-3 września. Wszystkich zainteresowanych zabawą zawiezie pod sam zamek w Dąbrowie autobus OPKS z dworca. O szczegółowych informacjach odnośnie godzin odjazdów autobusów poinformujemy wkrótce.

Więcej informacji z imprezy znajdziesz tutaj.

3 Czerwca, 2016 - 14:10

Miło nam zakomunikować, że klub sportowy Odra Opole, którego jesteśmy partnerem, został mistrzem III ligi opolsko-śląskiej w piłce nożnej i zagra w barażach ze zwycięzcą III ligi pomorska-zachodniopomorskiej o awans do II ligi. Pierwszy mecz barażowy Odra zagra na wyjeździe 11 czerwca, a rewanż cztery dni później 15 czerwca na stadionie przy ulicy Oleskiej w Opolu.

Gratulujemy tego sukcesom zawodnikom oraz działaczom klubu i trzymamy kciuki za awans.

Strony