Kieunek
Godziny odjazdu
DĘBINIEC, SKRZYŻOWANIE
14:21 D
15:06 S
16:37 Dm
MURÓW
15:51 S
NAMYSŁÓW, UL. 1 MAJA
06:03 D
06:48 D
08:33 E
09:43 D
11:03 D
12:33 S
13:53 D6
15:16 D
15:53 Dm67
16:48 Dm
18:33 Dm
21:33 D67
22:53 Dm
OPOLE, DWORZEC AUTOBUSOWY 1-11
05:12 D
06:02 D
06:16 D
06:42 S
06:42 D6
06:49 S
07:02 S
07:53 D
08:56 Dm
09:08 D
09:44 S
10:07 S
11:22 E
12:43 Dm
13:11 D
14:18 D
16:08 D67
17:52 Dm
19:13 D67
21:23 Dm
STARE BUDKOWICE
07:41 S
12:06 D
Legenda
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
h – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
y – nie kursuje w dniu 2 V oraz w piątek po Bożym Ciele
6 – kursuje w soboty
6,7 – kursuje w soboty,niedziele