Kieunek
Godziny odjazdu
DĘBINIEC, SKRZYŻOWANIE
14:05 D
14:50 S
16:21 Dm
KARŁOWICE, RYNEK
08:21 S
13:41 S
17:31 S
KURZNIE
11:20 S
14:40 S
16:00 D
19:21 Dm
MURÓW
15:35 S
NAMYSŁÓW, UL. 1 MAJA
05:47 D
06:32 D
08:17 E
09:27 D
10:47 D
12:17 S
13:37 D6
15:00 D
15:37 Dm67
16:32 Dm
18:17 Dm
21:17 D67
22:37 Dm
OPOLE, DWORZEC AUTOBUSOWY 1-11
05:27 D
06:17 D
06:23 D
06:33 D
06:57 D6
06:57 S
07:06 S
07:06 S
07:10 S
07:18 S
07:35 S
08:08 D
08:30 S
09:13 Dm
09:23 D
09:48 S
10:01 S
10:22 S
10:56 D
11:37 E
12:58 Dm
13:28 D
13:31 D
14:33 D
16:23 D67
18:07 Dm
18:45 S
19:28 D67
21:38 Dm
POPIELÓW
09:51 D
16:30 S
STARE BUDKOWICE
07:25 S
11:50 D
Legenda
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
h – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
y – nie kursuje w dniu 2 V oraz w piątek po Bożym Ciele
6 – kursuje w soboty
6,7 – kursuje w soboty,niedziele