Top
Szlachetna paczka – relacja z wręczenia paczki Rodzinie
16 Gru

Szlachetna paczka – relacja z wręczenia paczki Rodzinie

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem OPO-2028-529423), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Pani Ania z córką Moniką czekały na wolontariuszy przed drzwiami. Na ich twarzach gościł uśmiech, zakłopotanie, radość, wzruszenie. Monika, otwierając prezenty, była najszczęśliwszym dzieckiem. Widząc kalendarz ze zwierzętami, powiedziała, że właśnie o takim marzyła. Powiedziała również, że ma prawdopodobnie najpiękniejsze wydanie „Opowieści z Narnii”. Widząc w kartonach meble zaniemówiła- płakała ze szczęścia razem z swoja mamą. Pani Krystyna ze swoim mężem siedzieli na kanapie i patrząc na porozrywane papiery ozdobne, nie potrafili powstrzymać łez. Wzruszenie ściskało im gardła i niewiele mogli z siebie wydusić. Pani Krysia po chwil powiedziała, że do końca życia nie zapomni tego szczególnej dla całej rodziny chwili i jest bardzo wdzięczna za ogromne wsparcie, którego tak bardzo potrzebowali.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie tak pięknego prezentu. Sprawił on ogromną radość wybranej przez Państwa rodzinie. Dziękuję za ogromne zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do udzielenia pomocy. Życzę Państwu rodzinnych Świąt pełnych miłości, radości i spokoju.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Trudno wyrazić słowami naszą wdzięczność. Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie, które zmienia w naszym życiu bardzo wiele. Razem z córką czujemy się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że nasze życie odmieni się na lepsze i za rok to my będziemy mogły zostać darczyńcami i nieść pomoc rodzinom potrzebującym. Dziękujemy za meble, środki czystości, kosmetyki, książki. Paczka ta znaczy dla nas bardzo wiele. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu spokoju, zdrowia i radości.