Kieunek
Godziny odjazdu
DĘBINIEC, SKRZYŻOWANIE
14:01 D
14:46 S
16:17 Dm
KARŁOWICE, RYNEK
08:17 S
13:37 S
17:27 S
KURZNIE
11:16 S
14:36 S
15:56 D
19:17 Dm
MURÓW
15:31 S
NAMYSŁÓW, UL. 1 MAJA
05:44 D
06:29 D
08:14 E
09:24 D
10:44 D
12:14 S
13:34 D6
14:54 D
15:34 Dm67
16:29 Dm
18:14 Dm
21:14 D67
22:34 Dm
OPOLE, DWORZEC AUTOBUSOWY 1-11
05:30 D
06:22 D
06:27 D
06:37 D
07:00 D6
07:00 S
07:10 S
07:10 S
07:14 S
07:22 S
07:39 S
08:11 D
08:34 S
09:17 Dm
09:26 D
09:52 S
10:05 S
10:25 S
11:00 D
11:40 E
13:01 Dm
13:32 D
13:35 D
14:36 D
16:26 D67
18:10 Dm
18:49 S
19:31 D67
21:41 Dm
POPIELÓW
09:47 D
16:26 S
STARE BUDKOWICE
07:21 S
11:46 D
Legenda
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
h – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
y – nie kursuje w dniu 2 V oraz w piątek po Bożym Ciele
6 – kursuje w soboty
6,7 – kursuje w soboty,niedziele