Kieunek
Godziny odjazdu
NIEMODLIN, D.A.
07:53 D
09:23 S6
11:18 D
13:18 D
14:18 6
15:23
15:48 S
16:23 Dm
18:18 Dm
20:23 Dm
OPOLE, DWORZEC AUTOBUSOWY 1-11
05:57 D
06:02 D
07:02 D6
07:18 D
07:35 S
08:07 S
08:58 S
09:02 D
10:03 S
11:02 S6
11:43 D
13:02 D
15:52 Dm
17:32 Dm
17:43 Dm
19:47 Dm
19:53 Dm
RADOSZOWICE
15:22 S
SKOROGOSZCZ
07:58 S
10:38 D
14:38 D
15:38 D
16:33 Dm
18:48 Dm
ŚCINAWA MAŁA, RYNEK
14:48 S
Legenda
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
S – kursuje w dni nauki szkolnej
h* – kursuje dodatkowo 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
y – nie kursuje w dniu 2 V oraz w piątek po Bożym Ciele
6 – kursuje w soboty