Kieunek
Godziny odjazdu
NIEMODLIN, D.A.
07:59 D
09:29 S6
11:24 D
13:24 D
14:24 6
15:29
15:54 S
16:29 Dm
18:24 Dm
20:29 Dm
RADOSZOWICE
15:29 S
SKOROGOSZCZ
08:03 S
10:43 D
14:43 D
15:43 D
16:38 Dm
18:53 Dm
ŚCINAWA MAŁA, RYNEK
14:54 S
Legenda
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
S – kursuje w dni nauki szkolnej
h* – kursuje dodatkowo 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
y – nie kursuje w dniu 2 V oraz w piątek po Bożym Ciele
6 – kursuje w soboty