Kieunek
Godziny odjazdu
NIEMODLIN, D.A.
08:18 D
09:48 S6
11:43 D
13:43 D
14:43 6
15:48
16:13 S
16:48 Dm
18:43 Dm
20:48 Dm
OPOLE, DWORZEC AUTOBUSOWY 1-11
05:37 D
06:37 D6
07:09 S
07:42 S
08:37 D
10:37 S6
12:37 D
15:27 Dm
17:07 Dm
19:22 Dm
RADOSZOWICE
15:48 S
ŚCINAWA MAŁA, RYNEK
15:13 S
Legenda
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
S – kursuje w dni nauki szkolnej
h* – kursuje dodatkowo 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
y – nie kursuje w dniu 2 V oraz w piątek po Bożym Ciele
6 – kursuje w soboty