Top
Przewozy pasażerskie – wynajem autokarów

Wynajmy autokarów Opolskiego PKS to nie tylko atrakcyjne ceny ale również wysoka jakość świadczonych usług, co pozwoliło nam na zdobycie zaufania wielu biur podróży, szkół, urzędów, zakładów pracy, parafii czy klubów sportowych. Jesteśmy również oficjalnym przewoźnikiem OKS Odra Opole.
W naszej ofercie posiadamy autokary i busy posiadające od 19 do 55 miejsc siedzących. Do Państwa dyspozycji są autokary nie tylko o zróżnicowanej pojemności ale też o różnym standardzie podróżowania.

Nasze atuty:

konkurencyjne ceny,

pełna sprawność techniczna pojazdów,

sprawdzona, uprzejma, doświadczona i profesjonalnie przygotowana kadra kierowców,

możliwość wynegocjowania preferencyjnych cen i ofert dla stałych klientów,

wysoka jakość obsługi klientów,

możliwość obsługi regularnych przewozów pracowniczych czy szkolnych.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do przedszkoli, szkół, uczelni wyższych i innych placówek oświatowych, urzędów, zakładów pracy oraz różnych organizacji czy przedsiębiorstw. Chętnie współpracujemy z biurami podróży. Obsługujemy wyjazdy zarówno krajowe jak i zagraniczne.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami naszego działu wynajmów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 w dni robocze.

Zapraszamy do przesłania druku zamówienia czy zapytania na maila lub też osobistego zgłoszenia się do naszego biura. W razie zainteresowania naszymi usługami prosimy uzupełnić poniższy druk wraz z podaniem najistotniejszych informacji, danych kontaktowych czy planu wyjazdu.