Kieunek
Godziny odjazdu
GŁUCHOŁAZY, WĘZEŁ PRZESIADKOWY
07:46 D
08:50 6
10:41 D
14:21 67
16:21 D7
JAŚKOWICE
06:38 S
08:38 S
15:33 S
MOSZNA
14:41 S
15:51 S
OPOLE, DWORZEC AUTOBUSOWY 1-11
05:53 S
06:26 D
06:58 D
07:05 S
07:13 S
07:11 S6
08:13 S
08:11 D
09:23 D
09:29 S
11:41 D
12:26 S
12:39 67
13:24 S
14:28 S
14:34 S
16:26 S
16:58 Dm
19:41 D7
20:56 Dm
PRUDNIK, D.A.
07:21 S
08:50 S
09:51 S
12:20 D
13:51 D
14:50 D
15:51 S
17:20 S
18:21 Dm
19:20 S
21:51 Dm
PRÓSZKÓW, RYNEK
13:23 S
Legenda
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
h – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
y – nie kursuje w dniu 2 V oraz w piątek po Bożym Ciele
6 – kursuje w soboty
6,7 – kursuje w soboty,niedziele
7 – kursuje w niedziele